26.03.2017
Imieniny: Dory, Olgi i Teodora
 

Jesteś tutaj

Karty podstawowe

Spotkanie Noworoczne Rady Sołeckiej w Pisarzowicach

Zespół Regionalny „Pisarzowianki” rok 2014 rozpoczął koncertem kolęd i pastorałek na spotkaniu noworocznym Rady Sołeckiej w Pisarzowicach.

Sala OSP odświętnie udekorowana przez p. Urszulę Kucharską stwarzała nastrój i magię nadal trwających świąt bożonarodzeniowych, a śpiew wraz z zespołem wszystkich szacownych gości potęgował i emanował atmosferą wzajemnej życzliwości.

Wszystkich zgromadzonych na kolejnym już spotkaniu powitał sołtys Pisarzowic Stanisław Peszel. Nie zabrakło Burmistrza Gminy Wilamowice Mariana Treli z żoną Barbarą, ks. Proboszcza Janusza Gacka, Radnego Powiatu Jerzego Kubika, przedstawicieli władz samorządowych, dyrektorów obu szkół i przedszkola, prezesów organizacji pisarzowickich nie sposób wszystkich wymienić.

Była to okazja do podsumowania roku 2013, a także wstępnych planów na rozpoczynający się 2014 rok. Podziękowania za trud i wysiłek oraz zaangażowanie dla wszystkich członków Rady Sołeckiej oraz wyrazy podziękowań ze strony nie tylko sołtysa za współpracę z organizacjami działającymi na terenie naszej wioski.

Całość dopieszczona była potrawami przygotowanymi przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

 

 Puzoń Cecylia

 

 

 

Projekty unijne

Projekty MKiDzN